Заклади освіти Серебрійської сільської ради


ЗОШ І-ІІІ ступенів
У добру землю клади зернину

На творчому грунті рости людину

/І.І. Мельник/

Щедрим грунтом для кожної серебрійської дитини є школа, а мудрими досвідчен6ими сіячами – її педагогічний колектив, творчим надбанням якого є модель школи та власна концепція виховання і розвитку особистості. 

/В. О. Сухомлинський/

 

Педагогічний колектив творить обличчя школи

Педагогічне кредо колективу:

Працюючи в умовах сприятливого психологічного мікроклімату,
педагогічної і професійної розкутості,
формуємо в особі школяра нове творче обдарування,
здатне стати рушійною силою нашого оновленого суспільства
до вершини вдосконалення, гуманізму, патріотизму.

 

Історичні віхи школи:
1876 рік – церковно-приходська, двокласна школа;
1818  - 1932 роки – початкова школа із двома комбінованими класами;
1932 – семирічна Серебрійська школа;
1936 рік – навчання розпочалося в пристосованому приміщенні військового шпиталю;
1947 – набула статусу середньої школи;
2012 – 2013 н. р. – функціонує як середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
В школі працює 24 педагогічних працівники:
Із них 5 мають вищу категорію;
І категорію – 12
ІІ категорію – 3
«спеціаліст» - 4
В даний час у навчальному закладі здобувають освіту 137 учнів. 

 

Школа - це простір життя диитини

Основою позакласної та позашкільної навчально-виховної роботи є творчі модулі: інтелектуально-науковий, екологічно-краєзнавчий, військово-патріотичний, а також система учнівського  самоврядування, через які відбувається становлення особистості дитини, розквіт її здібностей, талантів і творчості, набуття соціального досвіду.


Основні напрямки роботи школи

  1. Постійні пошуки методико-педагогічних надбань та творче втілення їх в повсякденній навчально-виховні роботі.
  2. Подальший педагогічний всеобуч батьківської громадськості і надання їй статусу активного учасника навчально-виховного процесу.
  3. Постійна тісна співпраця з органами самоврядування територіальної громади та колективами соціальної сфери села.
  4. Обмін досвідом роботи в рамках єврорегіону  «Дністер».

Серебрійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дійсно є маленьким затишним містечком добра, де дитинство проходить щасливо. Для кожної дитини забезпечені умови, які повністю відповідають її здібностям, можливостям і потребам, бо вона має невід’ємне право на відкриття себе світу. Колектив школи робить все для того, щоб життя учнів було цікавим та насиченим, допомагає їм відкрити світ, сповнений любові і добра.

Внутрішнє життя школи, її творча аура, створення духу культури і прагнення учнів оволодіти найвищими духовними цінностями рекламуються концепцією гуманітарного розвитку дитини, згідно з якою співпраця педагога й учня має підносити їх на вищий рівень духовної культури спілкування й пізнання навколишнього світу в його гармонії і красі.

Серебрійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  - це центр рамки якого ніколи не стиснуть душу, я лише спричинять її розквіт. Творити Добро, робити Добро, йти до Добра і Милосердя – це покликання людей, що працювали і працюють у цій школі,  це їхнє призначення у житті.

 

 

 


Школа-інтернат


Серебрійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат є однією з ланок в галузі спеціальної освіти України. Основним завданням якої є забезпечення належних умов для розвитку особистості дитини з особливими освітніми потребами. Шляхом застосування спеціальних розвивальних корекційно-компенсаційних методик вихованцям школи-інтернату надається доступна та якісна освіта для входження в суспільні відносини та подальшої успішної адаптації в соціумі. Школа-інтернат є невід’ємною частиною сільської громади, бере активну участь в її житті.

 

 


ДНЗ «Сонечко»


У мальовничому куточку, у самому серці Серебрії розташований дошкільний навчальний заклад «Сонечко» - маленьке джерело доброти, звідки бере початок могутня ріка Серебрійського життя.

Щоденно біжать до свого садочка, як до рідної домівки, де їх зустрічають добродушні, щиросердечні майстри своєї справи – колектив дитячого садка.

У дошкільному закладі функціонує 4 групи:

  • Ясельно-молодша;
  • Середня;
  • Старша;
  • 1 клас-група

У яких виховується 100 діток.

Це сад у якому плекають «вирощують» дітей, озброюють умінням жити, орієнтуватися у довкіллі та визначати своє місце в ньому. Педагоги докладають зусиль для того, щоб вирішувати проблему збереження фізичного та психічного здоровя дитини, створення умов для повноцінного розвитку дитини. Основою розв’язання головного завдання є особистісно-оргієнтований підхід до навчання, що базується на любові і повазі дитини.

 

Девіз нашого колективу:

«Дитина – це сонечко,

навколо якого повинні обертатися

і програми, і педагоги, і керівник!»

Логін: *

Пароль: *