Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Серебрійська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04326773) був реорганізований і увійшов до складу Могилів-Подільської громади

Прожито вже 99!

Сьогодні нашій односельчанці Андронатій Марії Михайлівні виповнюється 99 років.

Життя, сповнене горя і радості, надбань і втрат. І сьогодні Марія Михайлівна ясно мислить, добре все пам'ятає, тільки роки забрали зір і ноги не слухаються. Але біля неї її рідня, онука  Людмила і правнук Констянтин завжди поруч.

Від усіх серебрійчан прийміть вітання, дорога Марія Михайлівна, і побажання триматися, ваш 100 літній ювілей готується  святкувати все наше село.

З Днем Народження, найповажніша серебрійчанка!